Drukarka laserowa HP LaserJet M2727

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:M2727
Rozdzielczość druku w czerni1200 x 1200
Maksymalny rozmiar papieruA4
SkanerDo 19200 dpi
Prędkość druku mono26 str./min
Waga10 kg

Opis

To urządzenie wielofunkcyjne HP jest przeznaczone dla użytkowników oczekujących zaawansowanych możliwości i różnorodnych funkcji. Druk z prędkością 26 str./min, jednolicie wysoka jakość druku, praca sieciowa, nowy faks i bogaty zestaw funkcji dodatkowych zapewniają znaczne zwiększenie wydajności.

Funkcje

  • Prędkość druku do 26 str./min i wydruk pierwszej strony z trybu PowerSave w niecałe 10 sekund dzięki technologii Instant-on zapewniają zwiększenie wydajności. Dzięki podświetlaniu diodami LED i dużej głębi ostrości skaner CCD wykonuje wysokiej jakości skany obrazów dwuwymiarowych.
  • To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne udostępnia szereg funkcji, w tym wysokiej jakości faks, interfejs sieciowy oraz zestaw funkcji do wykańczania dokumentów obejmujący m.in. moduł druku dwustronnego. Pamięć z możliwością rozbudowy do 320 MB oraz procesor 450 MHz umożliwiają wykonywanie dużych, złożonych zadań.
  • To urządzenie wielofunkcyjne HP gwarantuje oczekiwaną łatwość obsługi i niezawodność. Oryginalne kasety do urządzeń HP LaserJet ułatwiają drukowanie i zapewniają znakomite rezultaty. Urządzenie zapewnia obsługę wielu języków drukarek i systemów operacyjnych. Jest też wyposażone z szybki interfejs USB.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.