Drukarka laserowa HP LaserJet 1018

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CB419A
Rozdzielczość druku600x600
WyświetlaczBrak
Waga5,8 kg

Opis

Jakość hp LaserJet bez nadwyrężania budżetu. Najtańsza monochromatyczna drukarka laserowa hp oraz niezawodne kasety z tonerem hp pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty za niewielką cenę. To niewielkie urządzenie zajmuje mało miejsca na biurku.

Funkcje

  • Niedroga drukarka hp LaserJet 1018 umożliwia drukowanie dokumentów wysokiej jakości. Dzięki niezawodnym kasetom z tonerem hp oraz efektywnej jakości wyjściowej 1200 DPI (rozdzielczość 600 x 600 DPI) uzyskiwane wydruki są ostre i wyraźne.
  • Doskonale nadaje się do umieszczenia na biurku, półce lub w innym niewielkim miejscu. Urządzenie drukuje z prędkością do 12 str./min, a czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony z trybu powersave jest krótki.
  • Ta niewielka drukarka laserowa pozwala szybko wydrukować potrzebne dokumenty. Wyposażona w port Hi-Speed USB 2.0, zapewnia łatwą instalację, eksploatację i konserwację. Wymiana wielofunkcyjnej kasety z tonerem hp LaserJet jest prosta i wygodna.
  • Ze względu na cenę ta monochromatyczna drukarka doskonale nadaje się do zastosowania w biurze domowym lub w celach prywatnych. Niezawodność i wydajność dla profesjonalistów.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.