Uważasz, że twoja drukarka jest zbyt droga w swoistej eksploatacji?

08 lipca 2018r.

Wróć do listy newsów

Uważasz, że twoja drukarka jest zbyt droga w swoistej eksploatacji?
Uważasz, że twoja drukarka jest zbyt droga w swoistej eksploatacji?

Sądzisz, że twoja drukarka jest zbyt droga w swoistej eksploatacji? Dostrzegamy, iż wydatki związane z drukowaniem w naszej firmie są zdecydowanie za wysokie oraz generują dodatkowe a nawet zbędne koszta? Zatem na pewno nie decydujemy się od razu na wymianę drukarki na nową, chyba iż rzeczywiście to rozwiązanie za którym de facto przemawia wiele adekwatnych zalet, dodatkowo nowa drukarka zagwarantuje nam drukowanie na dużo bardziej atrakcyjnych warunkach. Jednocześnie inwestycja w nową drukarkę, zwłaszcza laserowa lub inne urządzenie wielofunkcyjne to coś co się najzwyczajniej w świecie zwróci, a samo drukowanie w tej sytuacji nabierze optymalnego do tego znaczenia.

Co może mieć wpływ na rosnące koszta związane z drukowaniem?

Powyżej wspomniano o drukarce, którą niekiedy warto wymienić na dużo bardziej wydajny, tańszy, nowoczesny oraz bardziej rozwinięty pod względem innowacyjnym czy technologicznym model. Jednak nader ważną kwestią jest co zrozumiałe uwzględnienie wydatków związanych z materiałami eksploatacyjnymi, takimi jak tusze czy tonery które w drukarce co oczywiste należy systematycznie wymieniać. Pewnie, iż istnieje możliwość znalezienia dużo tańszych zamienników, a nawet samodzielnego napełnienia tonera z wykorzystaniem odpowiedniego tuszu, na co zresztą decyduje się wiele osób oraz firm, jakie w ten sposób obniżają niepotrzebne wydatki. Drukarka zawsze będzie generować koszta, a proces drukowania zakłada możliwość ich ograniczenia jednak wyłącznie w sytuacji gdy podejdziemy do tej kwestii w adekwatny do tego sposób. Oznacza to, iż drukowanie może być dużo tańsze, a tym samym atrakcyjniejsze dla każdego kto zdecyduje się uwzględnić kilka kwestii związanych bezpośrednio z tym zagadnieniem. Niech drukowanie będzie czymś, co nie tylko zagwarantuje nam odpowiedni efekt czy jakość, ale również nie narazi na niepotrzebne oraz zbędne wydatki.

Tanie zamienniki to nie wszystko

Drukowanie to nie tylko tanie zamienniki. Na eksploatacji warto oszczędzać nie tylko kupując tani tusz lub toner. Możemy też wybrać ekonomiczny papier jeśli drukujemy tylko dokumenty WZ lub faktury.

Ryza papieru Performer 3R90649 A4 80 g/m2
  • Ilość arkuszy: 500
  • Gramatura papieru: 80

Papier kosztuje nawet 11zł za ryzę 500 kartek A4. Płacisz więcej? Poszukaj dostawcy, który będzie w stanie zagwarantować niższą cenę!

Inne artykuły