Drukowanie w biurze - jakie drukarki sprawdzą się najlepiej?

22 marca 2018r.

Wróć do listy newsów

Drukowanie w biurze - jakie drukarki sprawdzą się najlepiej?
Drukowanie w biurze - jakie drukarki sprawdzą się najlepiej?

Wykorzystanie drukarek w biurze jest czymś oczywistym oraz niezbędnym, jednak niejednokrotnie nie lada wyzwaniem jest dopasowanie i dostosowanie takich urządzeń, pod kątem ich adekwatnego funkcjonowania i działania. Dlatego warto pamiętać o potrzebie zróżnicowania drukarek w aspekcie swoistego działania i co najważniejsze, posiadać zarówno atramentowe oraz laserowe ze zrozumiałych do tego powodów. Jak najbardziej w obu przypadkach chodzi nie tylko o samo drukowanie, ale również uwzględnienie sytuacji w której nie zawsze najwyższa jakość druku jest nam najzwyczajniej w świecie potrzebna. Warto stawiać na urządzenia uznanych producentów takich jak HP lub Canon ewentualnie Samsung względnie Brother, choć to nie jedyne marki jakie słyną z produkcji urządzeń drukujących, niekiedy wielofunkcyjnych oraz spełniających jasno określone parametry techniczne.

Czy zróżnicowanie urządzeń drukujących w naszym biurze, ma jakikolwiek sens?

Pewnie, że zróżnicowanie urządzeń drukujących pod kątem ich funkcjonowania i działania ma jak najbardziej sens, mało tego nie jest żadną tajemnicą, iż na takie rozwiązanie decyduje się bardzo wiele firm. Przede wszystkim w pierwszej kolejności posiadanie drukarki atramentowej i jednocześnie laserowej, pozwala nam nie tylko na wykonanie określonego druku pod kątem jakości, ale również na ograniczenie wszystkich wydatków z nim związanych. Oznacza to mianowicie tyle, iż zakup urządzeń tak renomowanych i uznanych producentów jak OKI oraz Lexmark, to inwestycja która się zwróci a tym samym posunięcie za którym przemawia wiele adekwatnych do tego zalet. Oczywiście ważną kwestią jest wydajność tunera, a tym samym to czy takie tusze regeneracyjne są dostępne na naszym krajowym rynku, zawsze zwracajmy na to szczególną uwagę tym samym uwzględnijmy to przy zakupie każdej drukarki. Można zatem śmiało powiedzieć, iż dysponując drukarką laserową oraz atramentową możemy nie tylko w danym momencie wykonać jasno określony druk o adekwatnym do tego formacie czy jakości, lecz ograniczyć wydatki z nim związane a nawet zwiększyć w tym aspekcie jasno określone możliwości.

Małe laserówki do biura

Poniżej urządzenia, które idealnie sprawdzą się w biurowej pracy. Mnóstwo firm wybiera je ze względu na prostą obsługą, długą żywotność i tanią eksploatację.

Drukarka laserowa Samsung M2022
  • Prędkość druku mono: 20 str/min
Drukarka laserowa Brother DCP 1512E
  • Prędkość druku mono: 20 str./min
  • Waga: 7.0 kg
Drukarka Brother DCP-1610WE A4, 20ppm, USB, WiFi
  • Prędkość druku mono: 20 str/min
  • Waga: 7.2 kg
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12w
  • Prędkość druku mono: 18 str./min
  • Waga: 5.2 kg

Inne artykuły