Drukarka laserowa Samsung CLX 3185

Parametry

Producent:Samsung
Kod producenta:CLX-3185
Rozdzielczość druku2 400 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Skaner1 200 x 1 200 dpi
Prędkość druku mono16 str./min
Prędkość druku kolor4 str./min
WyświetlaczLCD (2 linie)
Waga14,24 kg

Opis

Z monitora na kartkę papieru za pomocą jednego przycisku

Poręczny przycisk Print Screen został umieszczony na panelu sterowania drukarki. Przy jego użyciu możesz wydrukować w szybki i prosty sposób zawartość ekranu, nawet jeśli znajdujesz się z dala od swojego biurka. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk. Wybierz opcję „aktywny", aby wydrukować okno, które jest w danym momencie aktywne w komputerze, lub opcję „wszystko", aby wydrukować całą zawartość wszystkich okien otwartych na ekranie. Teraz możesz drukować wszystko, w dowolnym czasie.

Oddelegowany do wielu zadań

Efektywność ma kluczowe znaczenie przy prowadzeniu biura lub grupy biznesowej. Wszechstronna i szybka drukarka CLD-3185 została tak zaprojektowana, aby gwarantować najwyższą wydajność. Teraz możesz wygodnie, łatwo i szybko drukować, kopiować i skanować. Nie musisz już zagracać każdego miejsca swojego biura różnymi urządzeniami, skoro wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w jednym urządzeniu – kolorowej drukarce wielofunkcyjnej 3w1 CLX-3185.

Wygodne i proekologiczne kopiowanie za pomocą jednego przycisku

Prosta funkcja kopiowania eko za pomocą jednego przycisku umożliwia połączenie czterech dokumentów w jednym, oszczędzając twój cenny czas. Funkcja jest dogodnie umieszczona na przednim panelu, a do jej wykonania potrzebna jest tylko jedna czynność. Po wybraniu kopiowania eko staje się ono ustawieniem domyślnym. Teraz będziesz mieć więcej czasu na inne zadania, a jednocześnie oszczędzisz papier, toner, pieniądze i oczywiście środowsko naturalne.

Idealne rozwiązanie dla małych, stylowych i zatłoczonych miejsc

Drukarka CLX-3185 mierzy zaledwie 416 x 378 x 310,4 mm, z łatwością mieszcząc się na każdym biurku i pozostawiając mnóstwo miejsca do pracy. Stanowi ona doskonałe połączenie stylu i praktycznych zalet. Zaokrąglone narożniki, eleganckie podświetlenie LED oraz szykowne wykończenie w czerni i kremowym odcieniu szarości sprawią, że na pewno nie będziesz chciał schować drukarki pod stertą papierów. Podczas korzystania z urządzenia z pewnością docenisz wygodny przycisk drukowania zawartości ekranu i przycisk zasilania umieszczone na przednim panelu, gwarantujące szybki i łatwy dostęp. Zalety praktyczne i stylistyka w jednym – marzenie spełnione?

Uchwyć to, co przyciąga twoje oko

Oprogramowanie AnyWeb Print pozwala na wyszukiwanie różnych materiałów w Internecie. Za pomocą drukarki CLX-3185 możesz łatwo wybierać i zapisywać za pomocą funkcji „przeciągnij i upuść" zawartość różnych stron internetowych na wirtualnej tablicy w oknie przeglądarki, której ekran możesz następnie wydrukować. A wszystko to w trakcie surfowania po Internecie. Dzięki temu masz do dyspozycji prosty sposób wyszukiwania, porządkowania i edycji przydatnych materiałów, które są dostępne wyłącznie w Internecie, a które mogą się przydać w trakcie pracy nad dużymi projektami lub po prostu dla rozrywki.

Doskonalsze kolory wydruków

Drukarka CLX-3185 z łatwością tworzy wydruki w najwyższej jakości, oferując rozdzielczość druku 2 400 x 600 dpi. Ponadto cząsteczki tonera są mniejsze i mają bardziej jednolity kształt w porównaniu z tradycyjnymi tonerami. Dzięki temu kolory są dokładniejsze i wyróżniają się ładnym połyskiem.

Niższy poziom głośności

Nie powinieneś mieć problemów z koncentracją, gdy siedzisz przy własnym biurku. Właśnie dlatego drukarka Samsung CLX-3185 podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania w kolorze zaledwie 46 dBA, a podczas drukowania monochromatycznego 48 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki! Drukarka biurkowa, która wykonuje swoją pracę, umożliwiając skoncentrowanie się na własnych zadaniach? Świetna sprawa.

Ustaw wysoko poprzeczkę

Masz już dość bezproduktywnego oczekiwania na wydruki dokumentów? Wysoka prędkość drukowania (16 stron na minutę dla druku monochromatycznego, 4 strony na minutę dla druku kolorowego) w drukarce Samsung CLX-3185 sprawi, że teraz będziesz pracować szybciej. W trybie gotowości do pracy czas wydruku pierwszej strony na drukarce CLX-3185 wynosi zaledwie 14 sekund dla wydruków czarno-białych i 26 sekund dla wydruków w kolorze. Wysoka rozdzielczość 2 400 x 600 dpi w pełni usatysfakcjonuje twoje wymagania jakościowe.

Energooszczędność

We współczesnych biurach, w których zasady proekologiczne odgrywają ważną rolę, nie ma po prostu miejsca dla pożerających energię drukarek. Właśnie dlatego drukarka Samsung CLX -3185 ma łatwo dostępny przycisk zasilania, umieszczony na przednim panelu. Dzięki temu możesz przejść do energooszczędnego trybu standby za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Chcesz drukować? Naciśnij przycisk ponownie, aby włączyć zasilanie, i już możesz zaczynać.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji Samsung