Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M125nw

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CZ173A
Rozdzielczość druku w czerni600 x 600 dpi
Automatyczny druk dwustronnyBrak
Skaner1200 x 1200 dpi
Prędkość druku mono20 str./min
WyświetlaczTak
Prędkość kopiowania20 str./min
Waga8 kg
Rozdzielczość kopiowania600 x 600 dpi

Opis

To ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro jest łatwe w instalacji i zapewnia wysoką jakość wydruków. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą jednego, kompaktowego urządzenia, które zajmuje niewiele miejsca w biurze.Idealne rozwiązanie dla firm wymagających prostego i ekonomicznego urządzania do drukowania, kopiowania i skanowania. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro jest łatwe w instalacji i umożliwia drukowanie dokumentów wysokiej jakości, natomiast jego kompaktowe rozmiary zapewniają wykorzystanie niewielkiej przestrzeni.

Funkcje

Większy zasięg połączenia z drukarką – możliwość ustawienia w dowolnym miejscu dzięki wbudowanej funkcji druku bezprzewodowego [1].

  • Prosta konfiguracja, drukowanie i udostępnianie przez wbudowaną kartę sieciową Ethernet lub połączenie bezprzewodowe.
  • Nie zwalniaj tempa swojej firmy: Drukowanie i kopiowanie z prędkością maks. 20 str./min.
  • Urządzenie drukuje pierwszą stronę w zaledwie 9,5 sekundy.
DRUKOWANIE NA WŁASNYCH WARUNKACH:
  • Drukuj bez problemów z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, tabletu i komputera, korzystając z usług HP ePrint i Apple® AirPrint™ [2,3].
  • Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych – bez łączności sieciowej – za pomocą bezpośredniego druku bezprzewodowego [4].
  • Bezpośrednie połączenie urządzenia wielofunkcyjnego z komputerem lub komputerem przenośnym za pomocą wbudowanego szybkiego portu USB 2.0.
ZAJMIJ SIĘ PODSTAWOWYMI SPRAWAMI.
  • Szybka obsługa zadań dotyczących dokumentów to szybka droga do sukcesu z urządzeniem wielofunkcyjnym, które zapewnia szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie.
  • Szybkie rozpoczęcie pracy dzięki funkcji HP Smart Install – nie wymaga płyty CD [5].
  • Łatwe kopiowanie obu stron dwustronnego dokumentu identyfikacyjnego na pojedynczą stronę.
  • Łatwiejsza obsługa – dzięki prostemu, intuicyjnemu panelowi sterowania drukowanie jest możliwe zaraz po uruchomieniu urządzenia.

1 Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od drukarki. 2 Obsługuje systemy OS X® Lion i OS X Mountain Lion oraz następujące urządzenia z systemem iOS 4.2 lub nowszym: iPad® (wszystkie modele), iPhone® (3GS lub nowszy) i iPod touch® (3. generacji lub nowszy). Współpracuje z drukarkami HP obsługującymi technologię AirPrint i wymaga połączenia drukarki z tą samą siecią, z którą jest połączone urządzenie z systemem OS X lub iOS. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępowego. OS X, iPad, iPhone oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple® Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc. 3 Drukowanie lokalne wymaga podłączenia urządzenia przenośnego i drukarki do tej samej sieci lub bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z drukarką. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępowego. Praca bezprzewodowa obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Drukowanie zdalne wymaga połączenia internetowego z drukarką HP obsługującą połączenia sieciowe. Może również wymagać odpowiedniej aplikacji lub oprogramowania. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu sieci można uzyskać u usługodawcy. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/mobileprinting. 4 Do bezpośredniego połączenia bezprzewodowego z urządzeniem HP może być wymagana aplikacja lub odpowiedni sterownik. Więcej informacji można znaleźć na stronie hpconnected.com. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępowego. 5 Program HP Smart Install obsługuje tylko system Windows.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.