Drukarka laserowa HP LaserJet P4015n

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CB509A
Rozdzielczość druku w czerni1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyopcjonalnie
Prędkość druku mono50 str./min
Wyświetlacz4 wiersze LCD 2,29 x 5,33 cm
Waga25,82 kg

Opis

Ta bardzo wydajna i niezawodna monochromatyczna drukarka LaserJet,wyposażona w najskuteczniejsze zabezpieczenia, umożliwia drukowanie zprędkością do 50 str./min. Można ją łatwo rozbudowywać dzięki wieluopcjom, co ułatwia obsługę urządzenia i zarządzanie nim.

Najlepszy wybór dla dużych zespołów (10–20 użytkowników) pracujących w małych i średnich firmach lub przedsiębiorstwach, które potrzebują szybkich i niezawodnych drukarek do drukowania czarno-białych dokumentów w wysokiej jakości.

Funkcje zabezpieczeń tej trwałej, solidnej drukarki umożliwiają bezpieczną pracę.

Dzięki solidnej, trwałej drukarce można zrobić więcej. Duża wydajność i bezpieczeństwo w sieci dzięki procedurom szyfrowania z wykorzystaniem protokołu IPSec. Mechanizmy zarządzania, takie jak uwierzytelnianie 802.1X i hasła zabezpieczają przed nieautoryzowanym dostępem, a funkcje HP Private Printing chronią ważne informacje. Aby rozpocząć drukowanie, wystarczy nacisnąć przycisk Folder, wybrać jedno z zapisanych zadań i wprowadzić kod PIN. Oprogramowanie HP Web Jetadmin1 upraszcza zarządzanie urządzeniami i obniża koszty obsługi infrastruktury informatycznej.

Większa wydajność zespołu dzięki dużej prędkości druku i wydajności.

Nowy toner HP umożliwia drukowanie z prędkością do 50 str./min. Nie trzeba czekać, aż drukarka się nagrzeje, ponieważ technologia Instant-on gwarantuje wydruk pierwszej strony z trybu gotowości już po 8,5 sek. Procesor 540 MHz umożliwia szybką obsługę skomplikowanych zadań, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Niezawodne i sprawne udostępnianie dokumentów dzięki gigabitowej karcie sieciowej. Potrzebny jest tylko jeden sterownik — HP Universal Print Driver komunikuje się bezpośrednio z każdym urządzeniem HP w sieci2.

Zestaw rozszerzeń zwiększa możliwości drukarki i zaspokaja rosnące potrzeby jej użytkowników

W razie potrzeby drukarkę można łatwo wyposażyć w takie opcjonalne akcesoria, jak dodatkowe podajniki na 500 arkuszy3 lub podajnik o dużej pojemności na 1 500 arkuszy, moduł automatycznego druku dwustronnego4, podajnik kopert, zespół 5 tac odbiorczych, układarkę lub odbiornik ze zszywaczem. Opcjonalny dysk twardy EIO poprawia wydajność i zwiększa pojemność pamięci masowej. Możliwość wyboru najodpowiedniejszej kasety z tonerem5: kaseta z czarnym tonerem do drukarki HP LaserJet CC364X zmniejsza koszt wydruku jednej strony dla dużych nakładów.

  • 1 Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.hp.com/go/webjetadmin
  • 2 Uniwersalny sterownik druku HP (HP Universal Print Driver Series for Windows) można pobrać pod adresem www.hp.com/go/upd
  • 3 Dodatkowy, drugi pojemnik na 500 arkuszy stanowi standardowe wyposażenie drukarek HP LaserJet P4015tn i P4015x
  • 4 Standardowe wyposażenie drukarek HP LaserJet P4015x
  • Opcjonalny moduł automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć zużycie papieru o połowę
  • 5 Kaseta z czarnym tonerem o wydajności 10 000 stron do drukarki HP LaserJet CC364A; Kaseta z czarnym tonerem o wydajności 24 000 stron do drukarki HP

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.