Drukarka laserowa HP LaserJet P2055

Ocena:
(5/5 - 1 głos)

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:P2055
Rozdzielczość druku1200 x 1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono33 stron A4/min
WyświetlaczTak
Waga11 kg

Opis

Seria drukarek HP LaserJet P2050 umożliwia zwiększenie wydajnościzespołów roboczych. Tworzenie wysokiej jakości dokumentów dziękirozdzielczości 1200 dpi, druk z prędkością do 33 str./min. Funkcjezwiększające wydajność to m.in. możliwość rozbudowy pamięci,automatyczny tryb drukowania dwustronnego1 i karta sieciowa Gigabit2.

Idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z1–3 użytkowników (P2055d) i 1–8 użytkowników (P2055dn) pracujących wmałych iśrednich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrzebująszybkiej, niezawodnej, niewielkiej, czarno-białej drukarkiumożliwiającej łatwe drukowanie profesjonalnej jakości dokumentówbiznesowych.

Można zrobić więcej w krótszym czasie dzięki wydajnej czarno-białej drukarce HP LaserJet.

Szybkość drukowania do 33 str./min w formacie A4 i technologiaInstant-on zapewniająca szybkie uzyskanie wydruku pierwszej strony.Wygodny automatyczny tryb drukowania dwustronnego1 oszczędza czas ipapier1. Szybkie i dokładne przetwarzanie złożonych zadań dziękiprocesorowi o częstotliwości 600 MHz i możliwości rozbudowy pamięci.Niezawodne udostępnianie drukarki i efektywne wykorzystanie zasobówdzięki wbudowanej karcie Gigabit zapewniającej szybkie połączeniezsiecią2. Port Hi-Speed USB 2.0 umożliwia łatwe podłączenie drukarki dokomputera.

Niewielka drukarka umożliwia zwiększenie wydajności drukowania i tworzenie profesjonalnej jakości dokumentów.

Rzeczywista rozdzielczość 1200 dpi zapewnia powtarzalną,profesjonalną jakość – wyraźny tekst, precyzyjne linie i ostry obraz.Regulowane podajniki papieru umożliwiają łatwe drukowanie wielurodzajów czarno-białych dokumentów we wszystkich formatach od A6 doA4(ze wszystkich podajników). Elegancka i niewielka konstrukcja zajmujemało cennego miejsca na biurku i zapewnia łatwy dostęp do drukarki.Kaseta z tonerem do urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet posiadaprostą konstrukcję i za każdym razem zapewnia doskonałe rezultaty.

Łatwa konfiguracja, prosta obsługa i bezproblemowa konserwacja.

Panel sterowania z wyświetlaczem LCD zapewnia intuicyjną obsługę.Podajnik na 250 arkuszy, podajnik uniwersalny na 50 arkuszy i opcjonalny podajnik na 500 arkuszy zmniejszają liczbę przestojów. HPSureSupply umożliwia łatwe zamawianie materiałów eksploatacyjnych.Program HP Web Jetadmin umożliwia sprawdzenie stanu drukarki oraz zapewnia dostęp między innymi do ostrzeżeń i ustawień. Uniwersalny sterownik druku HP zwiększa łatwość obsługi i wydajność. Interaktywne,inteligentne funkcje wbudowane w kasetę z tonerem wysyłają ostrzeżenia o zużyciu się materiałów eksploatacyjnych i ułatwiają zarządzanie nimi.

Zobacz eksploatację

Opinie, 17:50:15
IP: 74.154.30.(*)

Tą drukarką drukujemy od jak dobrze pamiętam 2015 roku, kiedy poprzedni HPek był nieopłacalny w naprawie ale wcześniej też wydrukował swoje i miał prawo odmówić posłuszeństwa. Sprzęt pracuje w miarę cicho i szybko, jest więc godny polecenia. Na razie bez żadnych awarii. Aha i używamy tylko zamienniki poza pierwszym standardowym oryginalnym tonerem,

Ocena: 5/5


Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.