Drukarka laserowa HP LaserJet P2035

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CE461A
Rozdzielczość druku w czerni600x600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Prędkość druku mono30 str/min
Waga10 kg

Opis

Zwiększ wydajność pracy bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Ta drukarka laserowa zapewnia prędkość, której potrzeba do uzyskania wysokiej jakości rezultatów. Kompaktowa i cicha konstrukcja jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego małego biura. Wystarczy podłączyć, aby cieszyć się drukowaniem bez problemów.

Czarno-biała drukarka HP LaserJet zapewnia zwiększenie wydajności i uzyskanie wielu korzyści z inwestycji.

  • Prędkość drukowania do 30 str./min i technologia Instant-on zapewniająca szybki wydruk pierwszej strony również w trybie niskiego zasilania.
  • Wygodne podłączenie drukarki do komputera za pomocą portu USB lub portu równoległego.
  • Z łatwością podłącz drukarkę do komputera, korzystając z portu USB lub złącza szeregowego
  • Szybkie przetwarzanie złożonych plików dzięki procesorowi o częstotliwości 266 MHz oraz pamięci 16 MB.

Elegancka drukarka o niewielkich rozmiarach zapewnia profesjonalne rezultaty, które zrobią wrażenie.

  • Drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów z wyraźnym tekstem i ostrymi obrazami dzięki trybowi HP FastRes 1200, który zapewnia efektywną rozdzielczość wyjściową 1200 dpi.
  • Niewielkie wymiary tej eleganckiej drukarki sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca na biurku i doskonale nadaje się do stosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
  • Wyjątkowy tryb Quiet1 umożliwia ograniczenie hałasu podczas pracy urządzenia.
  • Niezawodny wkład drukujący HP LaserJet, zaprojektowany pod kątem potrzeb użytkowników i optymalizacji jakości druku, zapewnia znakomite rezultaty.

Niezwykle łatwa w instalacji, eksploatacji i konserwacji.

Inteligentne rozwiązania wbudowane w oryginalną kasetę z tonerem HP optymalizują jakość wydruku i umożliwiają łatwe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki wyświetlaniu komunikatów o ich niskim poziomie. Bezpośredni dostęp do kasety z tonerem HP LaserJet umożliwia prostą i wygodną instalację oraz wymianę. Łatwy w obsłudze panel sterowania LED zapewnia proste wybieranie funkcji drukarki. Czasem nie zauważysz nawet, że jest w biurze

Wybierz tryb cichy, aby zredukować hałas pracującej drukarki5. Drukuj z łatwością na nośnikach o różnych rozmiarach, w tym na kartach i niewielkich formularzach 1 W trybie Quiet drukarka pracuje wolniej. 5 Aby zredukować hałas pracującej drukarki, należy wybrać tryb cichy. Strony będą drukowane z połową prędkości.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.