Drukarka laserowa HP LaserJet P1505

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CB412A
Rozdzielczość druku w czerni1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono24 stron A4/min
WyświetlaczBrak
Waga5,9 kg

Opis

Za pomocą drukarki HP LaserJet z serii P1500 można uzyskać profesjonalne dokumenty biznesowe. Zapewnia ona wysoką wydajność — szybki wydruk pierwszej strony, prędkość druku do 23 str./min — oraz doskonałą jakość wydruków w cenie przystępnej dla każdej firmy.

Funkcje

  • Krótszy czas i większa wydajność: dokumenty profesjonalnej jakości są drukowane z prędkością 23 str./min. Dzięki technologii Instant-on, pierwsza strona jest gotowa w czasie krótszym niż 6,5 s. od wyjścia z trybu Powersave; dwa razy szybciej w porównaniu z drukarkami bez tej technologii.
  • Drukarki gwarantują doskonałą jakość i udostępniają zaawansowane funkcje potrzebne w każdej firmie. Efektywna jakość druku 1200 dpi, maksymalnie 250 arkuszy papieru, energooszczędność oraz podstawowe funkcje sieciowe 2 — to wszystko jest dostępne w konkurencyjnej cenie.
  • Przemyślana konstrukcja sprawia, że drukarki HP z serii LaserJet P1505 są łatwe w konfiguracji, użytkowaniu i konserwacji. Inteligentne rozwiązania wkładu drukującego optymalizują jakość wydruku i informują o niskim poziomie materiałów eksploatacyjnych. Dzięki oprogramowaniu HP Easy Printer Care czas konserwacji jest krótszy.

1 Badania przeprowadzone przez firmę Quality Logic pokazują, że na typowe zadanie drukowania przypada 3-5 stron. Technologia Instant-on umożliwia szybsze drukowanie pierwszej strony, gdy drukarka wychodzi z trybu Powersave, i szybsze wykonanie zadania drukowania.

2 Dotyczy tylko drukarki HP LaserJet P1505n.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.