Drukarka laserowa HP LaserJet P1006

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CB411A
Rozdzielczość druku w czerni1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono17 str/min
Waga4,7 kg

Opis

Drukarka HP LaserJet P1006 oferuje znakomitą wydajność i wyjątkowy wskaźnik ceny do wartości. Duża prędkość druku zwiększa produktywność, a technologia Instant-on zapewnia szybszy wydruk pierwszej strony. Jej elegancka, zwarta konstrukcja łatwo mieści się na biurku.

Funkcje

  • Duża prędkość druku – do 16 str./min – procesor 266 MHz i pamięć 8 MB zapewnią ci wymaganą wydajność. Szybki wydruk pierwszej strony z trybu PowerSave dzięki technologii Instant-on. Ta elegancka, niewielka drukarka łatwo mieści się na biurku.
  • Efektywna rozdzielczość wyjściowa 1200 dpi umożliwia tworzenie dokumentów wysokiej jakości. Zaawansowana HP formuła tonera zapewnia dokładne odtwarzanie szczegółów i wyraźny tekst. System podawania papieru składa się z podajnika na 150 arkuszy i uniwersalnego podajnika na 10 arkuszy do nośników specjalnych.
  • Drukowanie jest łatwe i sprawne dzięki takim cechom, jak przycisk anulujący, interfejs Hi-Speed USB 2.0 oraz inteligentny wkład drukujący, który gwarantuje jednolitą jakość druku i niezawodność. Materiały eksploatacyjne łatwo się instaluje i wymienia.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.