Drukarka laserowa HP LaserJet 1022

Ocena:
(5/5 - 1 głos)

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:Q5912A
Rozdzielczość druku w czerni1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Prędkość druku mono18 str./min
WyświetlaczNie
Waga5,5 kg

Opis

Drukarka hp LaserJet serii 1022 to niewielka drukarka laserowa, oferująca firmom o ograniczonym budżecie wysoką jakość druku hp LaserJet za niezwykle przystępną cenę. Technologia Instant-on pozwala na wydruk pierwszej strony w zaledwie 8 sekund przy prędkości druku wynoszącej do 18 stron na minutę.

Małe firmy o ograniczonym budżecie, dla których liczy się przede wszystkim niezawodność, wydajność oraz profesjonalna jakość druku. Szybki wydruk pierwszej strony dzięki technologii Instant-on i prędkości druku wynoszącej do 18 stron na minutę.

 • Szybkie drukowanie dokumentów z prędkością 18 str./min (A4).
 • Dzięki zastosowaniu technologii hp Instant-on pierwsza strona jest wydrukowana po zaledwie 8 sekundach — pozwala to zakończyć pracę, zanim większość drukarek ją rozpocznie.
 • Sterownik druku hp PCL 5e błyskawicznie tłumaczy dane z dowolnej aplikacji na gotowy do wydruku obraz rastrowy wysokiej jakości.
 • Procesy przetwarzania druku wykorzystują moc obliczeniową i pamięć komputera zamiast procesora i pamięci drukarki, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie złożonych prac, które wymagałyby dodatkowej pamięci drukarki.

Spodziewaj się profesjonalnych dokumentów o wysokiej jakości druku hp w rozdzielczości 1200 dpi.

 • Zawsze ostre i wyraźne rezultaty dzięki zastosowaniu technologii podwyższania rozdzielczości hp REt oraz technologii hp ProRes, oferujących jakość druku w rozdzielczości 1200 dpi.
 • Bogactwo szczegółów, wyraźny tekst i płynne odcienie szarości dzięki dokładnej formule hp tonera.
 • 8 MB standardowej pamięci druku oraz procesor 266 MHz pozwalają na szybkie wykonywanie złożonych prac.
 • Do obsługi papieru wykorzystywany jest regulowany, wielofunkcyjny podajnik na 10 arkuszy nośników specjalnych oraz podajnik na 250 arkuszy papieru zwykłego.

Drukarka hp LaserJet oferuje niezawodność i oszczędność miejsca — można ją ustawić na biurku, półce lub w innym wygodnym miejscu.

 • Dzięki niewielkim rozmiarom ta wygodna drukarka hp LaserJet doskonale pasuje do Twojego biura.
 • Interfejs Hi-Speed USB 2.0 ułatwia szybką konfigurację, obsługę i konserwację drukarki.
 • Bezpośredni dostęp do łatwej w instalacji kasety z tonerem hp LaserJet umożliwia prostą i wygodną instalację oraz wymianę

Zobacz eksploatację

Opinie, 21:52:01
IP: 91.240.130.(*)

Starszy model ale solidnie drukuje już praktycznie lata. Kupiliśmy drugą używaną z niewielkim przebiegiem, tonery w dobrych cenach ogólnie polecam - jesli uda się znaleźć oczywiście używaną w dobrym stanie i w dobrej cenie to warto!

Ocena: 5/5


Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.