Drukarka laserowa HP Color LaserJet CP1215

Parametry

Producent:HP Inc.
Kod producenta:CC376A
Rozdzielczość druku600 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono12 str./min
Prędkość druku kolor8 str./min
WyświetlaczBrak
Waga17,6 kg

Opis

Szybkie, łatwe i ekonomiczne drukowanie wysokiej jakości dokumentów kolorowych za pomocą niedrogiej drukarki laserowej HP Color LaserJet. Ta kompaktowa drukarka biurkowa umożliwia tworzenie wysokiej jakości dokumentów kolorowych z fotografiami o realistycznych, wyrazistych szczegółach i żywych kolorach.

Funkcje

  • Ekonomiczna drukarka HP Color LaserJet pozwala zminimalizować koszty druku w czerni i kolorze. Tonery HP ColorSphere, technologie HP ImageREt 2400 i papiery HP umożliwiają drukowanie materiałów wysokiej jakości. Automatyczny tryb fotograficzny zapewnia uzyskanie doskonałych rezultatów.
  • Ta kompaktowa drukarka zmieści się na każdym biurku, a jej nowy, intuicyjny interfejs został zaprojektowany w celu ułatwienia użytkownikom obsługi urządzenia. Inteligentne funkcje wbudowane w oryginalne wkłady drukujące HP optymalizują jakość i niezawodność druku oraz ułatwiają zamawianie nowych materiałów eksploatacyjnych.
  • Sprawdzona jakość i niezawodność drukarek HP LaserJet z wbudowaną technologią druku, wysoka jakość druku z prędkością 12 str./min w czerni i 8 str./min w kolorze. Dzięki technologii Instant-on nie trzeba czekać na wydruk pierwszej strony

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji HP Inc.