Drukarka laserowa Brother HL L2340DW

Parametry

Producent:Brother
Kod producenta:HLL2340DW
Rozdzielczość druku w czerni600 x 600dpi
Automatyczny druk dwustronnyTak
Prędkość druku mono26 str./min
WyświetlaczLCD 16 znaków x 1 wiersz
Waga6.9 kg

Opis

HL-L2340DW – kompaktowa, wysokiej jakości, monochromatyczna drukarka laserowa z siecią bezprzewodową, oferująca doskonałą jakość druku.

  • Sieć bezprzewodowa
  • Prędkość druku do 26 str./min
  • Automatyczne, 2-stronne drukowanie
  • Podajnik papieru na 250 arkuszy
  • 1-wierszowy wyświetlacz LCD
  • Toner startowy na 700 stron

HL-L2340DW to kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa. Urządzenie drukuje z prędkością do 26 stron na minutę, a pierwsza strona wydruku jest gotowa w czasie krótszym niż 8,5 sekundy. HL-L2340DW oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego, a uzyskiwane dokumenty charakteryzują się doskonałą jakością.

Urządzenie jest kompatybilne z wysokowydajnymi tonerami Brother, które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Drukarka wyposażona jest w system oddzielnego bębna i tonera, dzięki któremu ich eksploatacja jest wygodniejsza, mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska. Urządzenie HL-L2340DW charakteryzuje się szybką i intuicyjną obsługą i posiada podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy. Model HL-L2340DW wyposażony jest w jednowierszowy wyświetlacz LCD.

Brother HL-L2340DW może działać w sieci bezprzewodowej i posiada 32 MB wbudowanej pamięci. Wyposażone jest w szybki interfejs USB 2.0. Model HL-L2340DW oferuje także drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print, technologii Wi-Fi Direct oraz autorskiej aplikacji Brother – iPrint&Scan.

Drukarka Brother HL-L2340DW jest zgodna z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji Brother