Drukarka laserowa Brother DCP 7030

Parametry

Producent:Brother
Kod producenta:DCP7030YJ1
Rozdzielczość druku w czerni2400x600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Skaner600x2400 dpi
Prędkość druku mono22 str / min
WyświetlaczLCD 2 linie x 16 znaków
Prędkość kopiowania w czernido 22 kopii/min
Waga9,9 kg
Rozdzielczość kopiowania600x600 dpi

Opis

Doskonałe, przeznaczone dla profesjonalistów oraz małych grup roboczych produkt DCP-7030 to kompaktowe, wysokojakościowe urządzenia z funkcją drukarki, kopiarki i skanera. To wspaniały zestaw w atrakcyjnej cenie.

Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-7030 z monochromatyczną drukarką laserową ma stosunkowo nieduże wymiary (brak podajnika ADF) i waży 9,9 kg razem z materiałami eksploatacyjnymi. Godne uwagi są przyjemne w dotyku klawisze wykonane z gumy, a nie plastiku, co jest cechą charakterystyczną produktów firmy Brother.

Skanowanie wstępne trwa ponad 15 s, czyli dość długo. Szybkość drukowania i kopiowania jest przeciętna, wydrukowanie 10 stron tekstu trwa 34 s. Do jakość druku nie można mieć większych zastrzeżeń, z wyjątkiem zbyt szerokich niezadrukowywanych marginesów oraz zakłóceń na jednolitych powierzchniach. Natomiast jakość kopii jest co najwyżej przeciętna.

Zamykana kaseta na papier ma pojemność 250 arkuszy, a uniwersalny podajnik może pomieścić jedną kartkę lub kopertę. Pojemność odbiornika to standardowe 100 arkuszy. Kaseta z tonerem i bęben są rozdzielone. Wydajność bębna wynosi 12000 str., a kasety z tonerem maksymalnie 2600 str. Toner startowy wystarcza do wydrukowania 1000 str. Stosunkowo wysokie ceny materiałów eksploatacyjnych skutkują takimi samymi kosztami druku. Urządzenie jest energooszczędne i w trybie uśpienia zużywa jedynie 4,6 W.

Niedrogie wielofunkcyjne urządzenie z monochromatyczną drukarką i skanerem CIS o rozdzielczości 600 x 2400 dpi. Przeciętnie wypada jakość i szybkość druku, a koszty druku są wysokie z powodu stosunkowo wysokiej ceny materiałów eksploatacyjnych. Jest to niezbyt duże urządzenie bez faksu i podajnika ADF. Jedynym interfejsem komunikacyjnym jest port USB.

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji Brother