Drukarka laserowa AiO MFC-9140CDN (MFC9140CDNYJ1)

Parametry

Producent:Brother
Kod producenta:MFC9140CDNYJ1
Rozdzielczość druku2400 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyTak
Skaner1200 x 2400dpi
Prędkość druku mono22 str/min
Prędkość druku kolor22 str/min
Waga23.2 kg

Opis

MFC-9140CDN – wielofunkcyjne urządzenie kolorowe LED dedykowane do środowisk biurowych, które oczekują ekonomicznego rozwiązania w zakresie drukowania kolorowych dokumentów wysokiej jakości.

  • Oszczędzaj czas drukując w kolorze i mono z prędkością do 22 str./min
  • Oszczędzaj papier drukując dwustronnie
  • Podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy
  • Połącz się z urządzeniem za pomocą kabla USB lub poprzez sieć.
  • Drukuj i skanuj bezpośrednio z telefonu firmy Apple iOS, Android, Windows lub urządzenia Blackberry.
  • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

MFC-9140CDN to kolorowe urządzenie LED, które sprawdzi się zarówno w biurach, gdzie panuje duży ruch, a także w małych grupach roboczych – wszędzie tam gdzie użytkownicy oczekują wysokiej jakości wydruków w krótkim czasie. Model łączy w sobie funkcje drukarki, kopiarki i skanera oraz kolorowego faksu. Wykorzystuje technologię LED i drukuje z prędkością 22 stron na minutę – zarówno monochromatycznie, jak i w kolorze. Oferuje wygodny, automatyczny druk dwustronny, a także posiada system oddzielnych, wysokowydajnych, kolorowych tonerów pozwalających na wydrukowanie nawet 2 200 stron, co w prostej linii przekłada się na zachowanie niskich kosztu wydruków. Dodatkowo, model MFC-9140CDN został wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy, co z pewnością ułatwi i przyśpieszy pracę każdego użytkownika. Urządzenie posiada też system oddzielnych tonerów i bębna, dzięki czemu eksploatacja jest mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska.

Innymi udogodnieniami dla personelu biurowego oferowanymi przez MFC-9140CDN są funkcje skanowania do sieci oraz do serwerów FTP wykorzystując do tego przewodowe łącze internetowe. Wygodne korzystanie z urządzenia zapewnia natomiast łatwy w obsłudze kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm.

Ponadto urządzenie MFC-9140CDN pozwala na integrację z rozwiązaniami chmurowymi i mobilnymi. Umożliwia ono bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do usług takich jak Box, DropBox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Dysk, Picasa i SkyDrive oraz drukowanie z tabletów i smartfonów za pośrednictwem Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz autorskiej aplikacji Brother: iPrint&Scan. MFC-9140CDN posiada certyfikaty środowiskowe Energy Star oraz Nordic Ecolabel.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji Brother