Drukarka kolorowa HL-3170CDW A4/LED/22ppm/duplex/WLAN/LCD

Parametry

Producent:Brother
Kod producenta:HL3170CDWYJ1
Rozdzielczość druku w czerni2400 x 600dpi
Rozdzielczość druku w kolorze2400 x 600dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyTak
Prędkość druku mono22 str/min
Prędkość druku kolor22 str/min
WyświetlaczLCD
Waga18.1

Opis

Brother HL-3170CDW to szybka, kolorowa, drukarka z automatycznym drukiem dwustronnym, udostępniająca szereg nowych funkcji mobilnych.

  • Drukuj w kolorze z prędkością do 22ppm mono/kolor
  • Save paper with automatic 2-Sided printing as standard
  • Szybkość i bezpieczeństwo dzięki standardowi 802.11n oraz poprzez wbudowany interfejs przewodowy, lub bezpośrednio do komputera za pomocą Hi-Speed USB 2.0
  • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
  • HL-3170CDW Szybka, kolorowa drukarka laserowa z interfejsem bezprzewodowym

HL-3170CDW znajdzie wszechstronne zastosowanie w każdym biurze, dzięki możliwości pracy zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej, natomiast podświetlany wyświetlacz LCD nadaje jej eleganckiego wyglądu. Prędkość druku oferowana przez drukarkę HL-3170CDW wynosi nawet do 22 stron na minutę, zarówno w opcji monochromatycznej, jak i kolorowej. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się doskonałą jakością wydruków o wysokiej rozdzielczości (2400 x 600dpi), jak również oferuje automatyczny druk dwustronny.

Zastosowanie wydajnych, kolorowych tonerów, pozwalających na wydrukowanie nawet 2200 stron z zachowaniem najwyższej jakości, pozwala na znaczące ograniczenie kosztów druku. Model, podobnie jak wszystkie kolorowe drukarki LED firmy Brother, korzysta z oddzielnych tonerów i bębnów, dzięki czemu jego eksploatacja jest mniej kosztowna i zarazem mniej uciążliwa dla środowiska. Dodatkowo, drukarka HL-3170CDW jest wyposażona w podajnik papieru na 250 arkuszy, dzięki czemu spełni wymogi każdego biura.

HL-3170CDW oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Urządzenie pozwala drukować bezpośrednio zarówno z tabletów, jak i smartfonów, przy wykorzystaniu aplikacji Brother iPrint&Scan lub usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print.

Model HL-3170CDW jest zgodny z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu.

Zobacz eksploatację

Opinie

Brak - dodaj!
Dodaj swoja opinię

Produkty podobne - Drukarki laserowe produkcji Brother